Anı Yakalayamıyorsan Kaydet..

6 days ago – spf of of prozac vs luvox for ocd buying dnp. onde comprar cialis barato prozac online no prescription canada pharmacy ; sinemet delivery uk

Google Keep Aklınızdakileri hızlı şekilde kaydedin ve daha sonra doğru zamanda veya doğru yerde  onlarla ilgili hatırlatıcılar alın. Yoldayken sesli not söyleyin ve otomatik olarak yazılı  metne dönüştürün. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha  sonra arama yaparak kolayca bulun. Google Keep, bir fikri veya listeyi daha sonra  kullanabilmek için kaydetmenizi ve arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmanızı kolay  hale getirir.

 Aklınızdakileri kaydedin
• Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zamanınız az mı? Sesli not  kaydedin ve Keep onu daha sonra bulabilmeniz için yazılı metne çevirsin.

Arkadaşlarınızla ve ailenizle fikirlerinizi paylaşın propecia japanese study order propecia buy zyban – click here alternative names: bupropion, wellbutrin, amfebutamone medication zyban bupropion hydrochloride does zyban work wellbutrin sr …
• Keep notlarınızı başkalarıyla paylaşarak ve diğer kişilerle gerçek zamanlı bir şekilde ortak çalışarak, kafanızdaki sürpriz partiyi kolayca planlayın.

buy brand name sertraline. online 17 part buy how to get zoloft online australia zoloft. can you buy zoloft over counter the transducer may be as high İhtiyacınız olan şeyleri kolayca bulun,
• Hayatınızı kolayca düzenlemek ve yönetebilmek için renklerle kodlanmış notları kullanın. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerektiğinde basit bir arama ile karşınıza çıksın.

advair diskus 250/50 no prescription price for advair diskus Flonase without prescription

Her zaman erişilebilir:
• Keep telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda ve giyilebilir Android cihazlarınızda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edilir böylece fikirleriniz her zaman yanınızda olur.

Doğru zamanda doğru not
• Marketten bir şeyler almanız gerektiğini hatırlamanız mı gerekiyor? Markete gittiğinizde market listenizi görmek için konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın.

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply