UZAYDA BİLE TWİTTER

UZAYDA BİLE TWİTTER

Ancak 12 Kasım 2014 tarihinde, Philae isimli bu uzay aracı Rosetta kuyruklu yıldızının yüzeyine inip arazide çalışmaya başlayacak, kuyruklu yıldızın yüzeyinden görüntü alıp dünya ile paylaşacaAncak 12 Kasım 2014 tarihinde, Philae isimli bu uzay aracı Rosetta kuyruklu yıldızının yüzeyine inip arazide çalışmaya başlayacak, kuyruklu yıldızın yüzeyinden görüntü alıp dünya ile paylaşacak, örnek toplayacak. Philae kuyruklu yıldızın çekirdeği ile ilgili görüntüleme ve örnekleme araçları taşıyor. Görev, Almanya Darmstadt’daki ESA’nın Avrupa Uzay Operasyonları Merkezi (ESOC)’dan kontrol ediliyor. Bu ESA görevi, onun üye devletleri ve NASA’nın katkılarıyla gerçekleştiriliyor. Rosetta Philae’nin yüzeye inişi DLR ve MPS nov 26, 2014 – buy prednisone online where can i buy prednisolone for my dog. online canadian pharmacy store! buy prednisolone . you are welcome! (Almanya), CNES (Fransa) ve ADİ (İtalya) liderliğindeki konsorsiyum tarafından yönetiliyor. Bilim adamları bu görevin aya inişten daha karmaşık olduğunu iddia ediyor.

 

Bu önemli uzay görevi Twitter’dan da canlı olarak takip edilecek. Bu görev sırasında siz de ekibe Twitter’dan katılabilir, görevi saniye saniye takip edebilir, sorular sorabilir, apr 7, 2014 – cheap generic baclofen uk purchase baclofen with amex buy baclofen canada legally baclofen by mail order korea baclofen buy order baclofen videoları izleyebilirsiniz.

İnişten ilk fotoğraf zyban buy online zyban online apotheke buy zyban counter zyban cost at walmart purchase zyban online cheap zyban online buy zyban counter buy zyban uk … da Twitter’da olacak!

Paylaş.

About Author

1 Yorum

Leave A Reply